MyFreeFarm – Eğlenceli Online Oyunlar

Online oyunların çoklu özellikleri

Upjers tarafından browser oyunları

My Free Farm – Online oyunların cazibesi

Ekmek, sulamak hasat - eğlenceli tarayıcı oyunu My Free Farm oynamaya başlanıldığında ilk yapılacaklar. Oyuncular kendi çiftliklerine sahip olacaklar, hasat yapacaklar ve farklı hayvanlara bakacaklar. Bu eğlenceli oyun milyonlarca insanı büyüledi.


My Free Farm

Ücretsiz online oyunlar

My Free Farm çevrimiçi oyunu hem popüler hem eğlenceli. Ücretsiz ve eğlenceli tarayıcı oyunlar sizi bekliyor!

Birlikte!

Online oyun dünyasında asla yalnız kalmazsınız. My Free Farm gibi eşssiz bir oyunu oynarken, bir çok oyuncu göreceksiniz.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Koyun MyFreeFarm

Çevrimiçi oynayın

İnternetin bugünün bağımlılığına rağmen, oyuncuların tamamen etkileşim sağlayacağı bir oyun mevcut değildir. Çoğu tarayıcı tabanlı oyunlar yalnızca tek oyuncu deneyimine odaklanır. Ama sizin çiftliğiniz kaderi, My Free Farm, diğer oyuncular ile temasa geçmek için bir sorun değildir.

Her zevk için online oyun deneyimi

My Free Farm ın çoklu oyuncu özellik tekliflerini istemek kullanıcıya kalmıştır. Bir şey kesin: canlı bir topluluk ile oynamak, oyunculara eğlenceli bir deneyim sunuyor.

  • Çiftçiler online portalda birleşiyor!
  • Güçlü topluluğa katılın!
  • Arkadaşlarınız ile Upjers.com da oynayın!

Screenshot 4
Screenshot 5

Upjers – ücretsiz oyun deneyimi

Oyunlar Bamberg merkezli geliştirici Upjers için önemli bir yer tutar. Alman oyun üreticisi 2006 dan bu yana oyun geliştirmektedir. Tarayıcı oyunlar ücretsiz online oyunlardır ve yükleme gerektirmeden tarayıcıda oynanır.

Forum - MyFreeFarm