Ücretsiz Oyunlar » My Free Farm - tarayıcı çiftlik oyunu ✔

Ücretsiz Oyunlar – İndirmeden, tarayıcıdan oynanabilir!

Upjers tarafından browser oyunları

My Free Farm – çiftlik üzerine kurulmuş ücretsiz oyunlar

Tatlı domuzcuk Gordon ile, oyuncular My Free Farm ’da taşra maceralarına çıkıyorlar. Eğlendirici tarayıcı oyunu, oyunculara kendi çiftliklerini kurma, yakın köyleri ziyaret etme ve başarılı birer çiftçi olma imkanı sunuyor. Sıradışı bir oyunu keşfedin!


My Free Farm

Popüler ücretsiz oyunlar

Çoğu tarayıcı oyunu tamamen ücretsizdir. Ücretsiz oyunlar, sektörün en popüler oyunlarını oluşturur.

Geniş bir bölüm

Ücretsiz olmalarına rağmen, ücretsiz oyunların konu çeşitliliği, ücretli oyunkilerle kıyaslanabilir nitelikte; aksiyon, gizem, ya da ekonomi: her türden oyun mevcut.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Koyun MyFreeFarm

Ücretsiz özelliklerin üzerinde

My Free Farm ilk etapta ilk oyun olarak geliştirilen ve ücretsiz oynanan, tüm oyunculara sınırsız eğlenceyi garanti eden bir oyundur. Sevdikleriniz dışında biraz daha fazlasını almak için ek olarak premium özellikler için küçük bir yatırım yapabilirsiniz. Bu oyunun gelişimi ve devamlılığı için güzel bir adım olabilir.

Öneriler için ücretsiz gümüşler

Bazı oyunlar oyuncular ile ticareti, para yatırmayı, premium almayı ve diğer oyuncular ile etkileşimi aktif kılıyor. Para kazanmak ve en iyisi olmak için My Free Farm formunu ziyaret edin. Ayrıca mevcut premium özellikleri hakkında detayları burada bulabileceksiniz.

  • Upjers oyun portalını gördünüz mü?
  • Tarayıcınız için 28 den fazla oyun bulunmaktadır!
  • Bir kere kayıt olun, hepsini oynayın!

Screenshot 4
Screenshot 5

Upjers – ücretsiz oyunlar, tam eğlence!

2006 yılından bu yana Bamberg konumlu oyun üreticisi Upjers yaygın olarak bilienen oyunları geliştirmektedir: herhangi bir tarayıcıdan doğrudan ücret olarak, indirmeden ve yüklemeden oynanabilir. Bu şekilde herkes ücretsiz büyüleyici bir hayvanat bahçesini keşfebilir.

Forum - MyFreeFarm