My Free Farm ´a Hoşgeldiniz – Ücretsiz oynayın

Yenilikçi çiftlik oyunu My Free Farm

Upjers tarafından browser oyunları

My Free Farm – hayransı çiftlik oyunu

My Free Farm oyunculara doğal ortamı ulaştırmaktadır. Çiftlikte bitkiler yetiştirebilir ve onları hasat edebilirsiniz. Hayvanlardan yumurta, bal, balık üretebilir ve hatta kendi kereste fabrikanızı kurarsınız. My Free Farm gerçekten büyüleyici bir oyun deneyimi sunmaktadır.


My Free Farm

Oyun alanı olarak kendi çiftliğiniz

My Free Farm ilk yapılandır. Tarayıcı tabanlı çiftlik oyunu yalnızca çalışmaz; online tabanlı oyunda yapılmış gibi görünür!

Çiftlik oyunları için patlama

Bir çiftlik simülasyonu başarısından sonra, çiftlik oyunları tarayıcı tabanlı oyun kültürünün ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Koyun MyFreeFarm

Upjers çiftlik oyunu

Çiftlik oyunları sayısı artmış olabilir ama My Free Farm hala türünün en iyi ve en gençlerindedir. Büyük bir hayran kitlesi, oyunu popüler yaptı. Gerçektende çiftlik oyunu alanlara geldiğinde Upjers birinci lifde oynadı: klasik oyun olan Bahçıvanlar Diyarı ayrıca tüm tüm alanları yetiştirme ilkesine dayanmaktadır - bu durumda, bahçeler.

Bir hasat her zaman önde

Hepimiz birlikte My Free Farmı tüm zamanların favorisi yaptık. Kendi çiftlik evinizle, başarılı çiftlik sahipleri ile kırsal alana çekilme hayalinize yardımcı oluyoruz. Burada ayrıca arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz.

  • tr.upjers.com da tarayıcı oyunlarını oynayın!
  • İlk online çiftlik oyunu olan MyFreeFarmı oynayın
  • Tamamen ücretsiz, yükleme yok, indirmek yok!

Screenshot 4
Screenshot 5

Ücretsiz oynayın: Upjers tarayıcı oyunları

Bamberg merkezli Upjers 2006 yılından bu yana tarayıcı oyunları geliştirmektedir. Herhangi bir tarayıcıda oynanabilir ücretsiz online oyunlar vardır. Artık tarayıcı oyunları dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından zevkle oynanıyor. Simülasyon hayvanat bahçe oyunları gibi çeşitli konuları kapsar.

Forum - MyFreeFarm