My Free Farm –Bu ücretsiz çiftlik oyununun dünyasını keşfedin

Oyun olarak bir çiftçinin hayatı

Upjers tarafından browser oyunları

My Free Farm – çiftlik oyunu

Koyun, inek, balık - tarayıcı oyuınu My Free Farm ile kırsal yaşamın bütün yönlerini yaşayabilirsiniz. Alanlarınızı işleyin, tavık besleyin, ürün ticareti yapın, ksabaları keşfedin. Tonca eğlence sizi bekliyor!


My Free Farm

Oyun olarak bir çiftçinin hayatı

Oyuncular her zaman fantastik veya bilim kurgu oyunları görmek istemiyor. Oyunumuzu bu kadar popüler kılan ise aşağıdaki toprak hedeflerinin peşinde olunmasındandır.

Çiftçi olun – tarayıcınızda

Bir çiftçi rolü üstelenere modern kentli olarak kırsal yaşamın rüyası ve arzusunu giderin. Çiftlik oyunları bize bu değerleri hatırlatıyor.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Koyun MyFreeFarm

Doğaya geri dönün!

My Free Farm sanal çiftçilere doğal ürünler ile etkileşimi ve hayvanların gerçek bir yelpazesini sunmaktadır. Elma, kabak, arı, koyun: çiftlik oyunu bakkalımızda bulunan ürünlerin gerçekte nasıl olduğunu, nasıl elde edildiğini hatırlatıyor.

Nazik ruhlar için çiftlik oyunu

Burada, oyuncular kendi kırsal sığınaklarını oluşturuyor diyebiliriz. Kendi binalarını yerleştirmek için özgürdürler. Bunun yanı sıra pek çok farklı dekorasyon ve mobilya sayesinde kendi stillerini oluşturabilirler. Bir şey kesin: uzaylı istilaları, ne sihirdir ne de My Free Farm oyuncularının çiftlik hayatını tehlikeye atacaktır!

  • tr.Upjers.com adresinden daha fazla oyun bul
  • Doğa severler için çiftlik oyunu!
  • Küreğini al ve oyna – tarlan bekliyor!

Screenshot 4
Screenshot 5

Upjers oyunlarını keşfet

Eğlenceli ücretsiz tarayıcı oyunları yapan Bamberg konumlu Upjers: şirket 2006 dan bu yana renkli ve eğlenceli oyunlar yapmakta. Çiftlik oyunları ücretsiz oynanabilen iş simülasyonları arasında yer almaktadır.

Forum - MyFreeFarm