My Free Farm isimli Browser Oyunu mu?

Gelmiş geçmişin en iyi hobi çiftçisi ol! MyFreeFarm ücretsiz Browser oyununda senin çiftliğin odak merkezi. Online tarlanda sebze ve yem bitkisi ek, kümes ve ahırdaki hayvanlarını besle, onlara iyi bak ve çiftliğini gittikçe geliştir! Yünlü koyunlar, mutlu inekler ve vızıldayan arılar seni bekliyor.

Havuçun, Mısırın büyümesinden ve hayvanları besledikten sonra kasabayada uğra! İstersen loncayada buyur, her zaman seni tekrar bekler. Dekorasyon malzemesi alıp çiftliğini güzelleştir sonra gururla arkadaşlarına göster. Herşeyi istediğin gibi döşe ve hayallerindeki çiftliği kur. Ekstra puanlar kazanmak için eski bir değirmende tarifelere göre GÜÇ-Paketleri üret ve aktifleştir.

Bu çiftlik simülasyonunda başarılı olmak için istatistik uzmanı olmak zorunda değilsin! Ek yüklenenlere ve yazılım programlarına ihtiyacın yok, doğrudan web tarayıcısıyla oyuna başlayabilirsin. Maceraya Rençber olarak başlayıp Görevcanavarına kadar yüksel! Bu online oyun milyonlarca oyuncuyu hayran ediyor!

Oyunun hikayesi

Bir varmış bir yokmuş, bir küçük kuzucuk varmış ve MyFreeFarm topraklarında güzel bir çiftlikte yaşarmış. O aslında çok mutluymuş: Tarladaki başaklar güneş ışığında parlar, tüm tarla yaz gibi kokar, tavuklar gıdaklar ve koyun sürüsü birbiriyle oynarken, kuzucuk ait olduğu yerini bulmuş gibi hisseder ve çok sevinirmiş.

Ama bir gün bir eksiklik hisseder: Uzun zamandır kimse çiftliğin binasına bakmamıştır. İneklerin böğürme sesi gittikçe yükseliyordu, çünkü kimse onları sağmıyordu. Koyunların yünü o kadar uzamıştı ki, yürümekte zorlanıp yuvarlanıyorlardı. Kuzucuk karar vermişti "Bu böyle devam edemez! Biri bana yardımcı olması lazım. Çiftliği işleten, arıları besleyen, koyunları kırpan, çiftlik binasına bakan ve kasabadaki loncaya uğrayan biri."

İşte böylece çiftliğe sahip olmuş oldun, binaya ve hayvanlara bakıp, kuzucuğa yardım etmek ve çiftliğe iyice çeki düzen vermeye hazır mısın? Bir mutlu sonu mu bekliyorsun? O halde kollarını sıva ve MyFreeFarm Browser oyunundaki çiftlik dünyasını keşfet! Milyonlarca oyuncularla beraber oyna! Göreceksin ki: çiftlik simülasyonları renkli ve komik - ve üstelik çok eğlendirici!

Bu Browser Oyunun özellikleri

Ek, biç ve tarlaları sula!

Online tarlanı sür, ve bereketli toprağında 32 ayrı meyve ve sebze ek! Bitkilerin farklı büyüme seviyelerini takip et, tarlanı sula ve gübrele, yem bitkisiyle kümesdeki ve ahırdaki hayvanlarını besle. Mısır ve havuç daha çabuk mu büyüsün? O zaman bonus tarifeler al, değirmende GÜÇ-Paketleri üret ve aktifleştir!

Kümes ve Ahır

İneklerine, Tavuklarına, koyunlarına ve arılarına iyi bak, çünkü onlar sana oyunda ilerledikçe süt ve yün veriyor. İlk hayvansal ürünlerle sonradan mayonez, bal ve peynir üretebilirsin veya müşterilerine satabilirsin. Nasıl olsa organik ürün eğilimi açıkta! Bu oyunu kendin gör ve çiftlik simülasyonun ne kadar eğlenceli olduğunu keşfet!

Loncan seni bekliyor

Bu oyun topluluğa çok önem veriyor: arkadaşlarla beraber bir lonca kur! Lonca görevlerini tamamlayın, madalyalar kazanın, kimin hangi ürüne ihtiyaç duyduğunu bilin ve aranızdaki iletişimi iyi değerlendirin. Pazarda bir çiftçinin kalbini hoplatıcak herşeyi bulabilirsin: arta kalan mısırını sat veya uygun ürünleri bul ve satın al

Bundan daha da fazla özellikler seni bekliyor

My Free Farm oyununda daha çok keşfedilecek şeyler var! Tahil tarlasındaki yatak gibi süs eşyalar bulunabilir ve çiftliğini zevkine göre döşeyebilirsin! 44 Seviye yüksel. Rençberden Çiftlik Medyumuna kadar. My Free Farm oyununa ücretsiz kayıt ol ve gerçek çiftlik hayatını sonuna kadar keşfet!

Server: 
 
Giriş: 
 
Şifre: 
 
Şifreni mi unuttun?
Yeni kayıt
Yeni şifre talep et
Yeni şifren bildirdiğin e-posta adresine gönderildi.
Eğer upjers hesabınız varsa, buradan parolanızı değiştirebilirsiniz.
Oturum kapatıldı.
Ziyaretin için teşekür ederiz.

Uyarı:İki saat sonra oturum otomatikmen kapatılıyor. Emniyet nedeniyle, açık yerlerde bilgisayar kullandığında (mesela okul, üniversite, internet kafe) oturum kapatılmadıysa, kimse hesabına girebilmesin.

İyi oyunlar!

My Free Farm Ekibi
Portal girişi
Lütfen ana sayfada normal giriş ile portal bilgilerinizi kullanın.
Hata!
My Free Farm
Türkiye